Hakkımızda

İzmir merkezli olarak 2014 Yılında İzmir’in Buca ilçesinde eğitim hayatına başlayan BUCA Akademi, ders vermedeki başarı ve disiplininden dolayı kısa sürede İzmir ve çevresinde tercih edilen bir kurum olmayı başarmıştır.

BUCA Akademi ailesi olarak öğrenci odaklı yaklaşımımız ve çözüm üretme çabamız, öğrencilerimizin güvenini kazanmamızı sağlamıştır. Araştırmacı ruhunu kaybetmeden, sürekli değişen sınav formatlarını takip ederek etkili rehberlik hizmeti sunan eğitim danışmanlarımız sayesinde; kendine güvenen, kişisel ve toplumsal değerlere sahip bireyler yetiştiren bir kurumuz.

Buca’da toplam 1.630 m2’lik alana yayılmış merkez ve şube binalarımızda; 12 kişilik derslikler, her şubede ayrı ayrı yer alan kütüphane, seminer salonları ile konforlu eğitim hizmeti sunmaktayız.

Öğrencilerimizin sınavlardaki başarıları ve dereceleri oranlarımızdaki yükseliş, doğru yolda ilerlediğimizin göstergesi olmaya devam etmektedir.

2017 yılından itibaren eğitimlerimizdeki başarılarımızdan esinlenerek öğrencilerimize yayın anlamında daha fazla katkıda bulunmak amacıyla kendi eğitim kadromuzla çalışmalar yaparak yayıncılık yapmaya başladık.
Türkiye genelinde Roper Yayıncılık olarak eğitim öğretime destek sunmaya devam etmekteyiz.

Buca Akademi Eğitim Kurumları
Kurucu Müdür                  
Veli TANRIVERDİ